loader image
Tel:
+383 (0) 48 398 398
Adresa:
Rr. Nënë Tereza, Fushë Kosovë, Kosovë, 12000
Email:
info@timber-ks.com

Mund të ketë kaq shumë mundësi për të vendosur për dizajnin përfundimtar të kuzhinës tuaj të re. Ti japësh stil të veqantë shtëpisë tënde është një angazhim dhe një gjë që nuk dëshironi ta filloni pa e ditur saktësisht se çfarë dëshironi.

Qoftë nëse jeni duke kërkuar frymëzim apo jeni gati për ta filuar procesin tani, ne kemi një gamë të gjerë të modeleve të kuzhinave elegante që ju mund të zgjedhni nga.

Si pjesë e shërbimit tonë unik, ne nuk fillojmë projektin pa një takim për të diskutuar të gjitha detajet e mundshme. Ne shqyrtojmë të gjitha opsionet tuaja, ndajmë me ju të gjitha mostrat dhe marrim për bazë shijet tuaja.

Mund ta gjeni të detajuar një nga dizajnet më të njohura që e kemi realizuar.

Ky dizajn kuzhine është një nga stilet më elegante dhe moderne që ne ofrojmë. I realizuar nga druri dhe i kombinuar me detaje të zeza, ky dizajn është gërshetim perfekt i elegancës dhe një prekje e minimalizmit modern.

Ky dizajn duket fantastik me dysheme parketi ashtu edhe me laminat, duke e bërë atë një zgjedhje të përkryer dhe pëlqyer shumë nga klientët tanë anembanë Kosovës. Pamja elegante por e thjeshtë e bën këtë dizajn të përsosur për kuzhinat e të gjitha madhësive, duke krijuar një ndjesi të ngrohtë poashtu edhe moderne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Awesome Works
Awesome Works

Related Posts

sqShqip