loader image
Tel:
+383 (0) 48 398 398
Adresa:
Rr. Nënë Tereza, Fushë Kosovë, Kosovë, 12000
Email:
info@timber-ks.com

Dyert e brendshme janë një domosdoshmëri për çdo hapësirë perfekte për përcaktimin e hapësirave dhe sigurimin e intimitetit. Ne kombinojmë funksionin me stilin e personalizuar për dyert e punuara. Zbuloni kombinime të pafundme të konfigurimeve të dyerve, llojeve dhe ngjyrave. Dyert e Timber Home janë në dispozicion në një shumëllojshmëri të dizajneve, nga moderne në tradicionale. Personalizoni derën tuaj për të përshtatur çdo hapësirë dhe për të përshtatur nevojat tuaja.

Një nga dyert e brendshme më të përdorura për zyre dhe shtëpi janë dyert e thjeshta. Ato janë të përballueshme, me pamje të këndshme dhe në rastin tonë kanë karakteristika izoluese të cilat ndihmojnë në eliminimin e zhurmave.

Por nëse jeni të interesuar të keni një derë të brendshme që ju dhuron një stil modern ju duhet të konsideroni koleksionin tonë të dyerve të kombinuara me xham. Sepse xhami e bënë shtëpinë të ndihet më e hapur dhe e ndriçuar.

Nëse ju pëlqen të punoni në një ambient privat ju duhet të mendoni për një derë me xham të akullt.

Për njerëzit që kanë hapësirë të kufizuar, dyert e punuara jashtë standardit·mund të jenë një opsion i mirë.

Alternativat e tjera përfshijnë koleksionin tonë modern të dyerve rrëshqitëse. Shumë njerëz me hapësirë të mjaftueshme zgjedhin këtë lloj të derës. Për të instaluar një derë rrëshqitëse, ju duhen paisje të veqanta për montim. Nëse vendosni të për këtë lloj të derës ekipi ynë do t’ju ndihmojë të zgjedhni nga mdoelet më të përshtatshme.

Në rast se mendoni se një derë rrëshqitëse nuk siguron izolim të fortë dhe të papërshkueshëm nga zhurmat dhe një derë e kombinuar me xhamë·nuk ju ofron privatësinë e dëshiruar ju mund të zgjedhni dyer tradicionale me mekanizma të fshehur apo të dukshëm.

Nëse vendosni për dyert tradicionale ju do të keni mundësi të pakufizuara të zgjedhjeve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Awesome Works
Awesome Works

Related Posts

sqShqip